היי נעים להכיר

מאז שאני זוכרת את עצמי הייתי "יפעת היפה". יפה אבל… "לא חבל, אם רק תרדי במשקל תוכלי להיות מלכת יופי". רק אלוהים יודע כמה רציתי לרדת במשקל. ידעתי את כל מה "שצריך לעשות" ובאמת שהייתי מוכנה לעשות הכל כדי להצליח.

 

בכל פעם הייתי מתחילה בדיאטה, מצליחה להתמיד בה לתקופה, אפילו מורידה במשקל, אבל בסופו של דבר נשברת, חוזרת להרגלים מזיקים, לאכילה ללא שליטה ולעליה במשקל.

לא הצלחתי להבין איך זה יכול להיות שאני, יפעת, "שלא רואה בעיניים" כשמונחת לפניה מטרה, יודעת לסמן מטרות ולהשיגן, מצליחה בתחומים כה רבים, כשבקשתי לאמץ אורח חיים בריא ומיטיב – נכשלתי שוב ושוב בכישלון צורם, המלווה בתחושות קשות של אכזבה, בושה וכאב.

 

בשלב מסוים פשוט ויתרתי. ויתרתי לעצמי. ויתרתי על עצמי. למדתי לשים בצד את הצרכים והרצונות שלי ואת כל כולי נתתי לאימהות טוטאלית לשלוש בנותיי המקסימות ולהשקעה בעבודה. העייפות, התסכול והכאב היו מנת חלקי והאוכל, הבצקים, המתוקים והזלילות היו לי כפיצוי.

 

אלברט איינשטיין אמר - "אי שפיות זה לעשות אותו דבר פעם אחר פעם ולצפות לתוצאות שונות".

לפני מספר שנים ברגע של שפיות החלטתי לומר "לא עוד" ויצאתי למסע של למידה ושינוי. היום אני יודעת לומר שלעולם לא אהיה עוד שמנה ולא בגלל שאני מיוחדת. אין לי כוחות על – להיפך!  מכאן, מתוך תחושת שליחות אמיתית וייעוד אישי עם אפס ציניות החלטתי שאני פשוט חייבת "להעביר את זה הלאה" – כל הסודות וכל השקרים.

תוכנית RESPECT YOUR BODY היא תוכנית מדויקת עם אחוזי הצלחה גבוהים וזה לא במקרה

תוכנית RESPECT YOUR BODY היא תוכנית שפיתחתי בעקבות המסע האישי שלי.

היא תוכנית מדויקת עם אחוזי הצלחה גבוהים וזה לא במקרה לא כל מי שירד במשקל יודע להוביל אחרים לשינוי

לא כל מי שיודע להוביל לשינוי יכול להבין באמת לליבו של שמן.

ההצלחה של התוכנית נעוצה בכך שנולדה מתוך שילוב של הניסיון שלי כמנחת קבוצות מפתחת הדרכה ומאמנת אישית, התמודדות הפרטית שלי והמומחיות שלי בלעורר אצל אחרים מוטיבציה לשינוי, לתת להם השראה ולהעצים אותם. זה מה שאני עושה הכי טוב.

בסדנא ובאימונים האישיים המשתתפים עוברים תהליך אישי, תוך הקשבה פנימית והקניית הרגלים מיטיבים. התהליך והליווי מעניקים מעניק מסגרת תמיכה יוצאת דופן והתוכנית מספקת ידע מעצים.
התמסרות לתהליך מובילה לשחרור מהתמכרות לאוכל מזיק, אימוץ אורח חיים בריא המבטיח שיפור בחיוניות, אנרגיה, מדדי בריאות, ירידה במשקל ושמירה על כל ההישגים הללו כאורח חיים.

מדובר בתוכנית שיש בה שפע, עושר והקשבה לצורכי הגוף. הבחירה היא באוכל מזין וטעים. האכילה הנה לשובע – בניגוד לדיאטות שפעמים רבות אינן תורמות לבריאותנו, דורשות מאמץ אדיר וכוח רצון, וסופן להסתיים בחזרה להרגלים ישנים ומזיקים ועליה במשקל.

חשוב לי להדגיש כי אין לי הכשרה כתזונאית, והתוכנית מיועדת לאנשים בריאים. לפני התחלת התוכנית אני ממליצה להתייעץ עם רופא ולבצע בדיקות כלליות במטרה להבין את נקודת המוצא שלכם בתהליך הבריאותי.

אני מזמינה גם אותך לצאת איתי לתהליך מעצים שיעזור לך להגשים את המטרה של חיבור טוב יותר לגופך. חיבור מכבד שיעשה לך רק טוב. והמשקל? ירד מעצמו.

השאירו פרטים ואחזור אליכם במהרה